Luma Tomio kennel

Bolognese


 

srdce      ŠTĚŇATA - PUPPIES      srdce

pregnancy                 diary of pups

Nemáme žádná štěňata k rezervaci. Pro informace o dalším vrhu nás prosím kontaktujte.

We have no puppies to reserve. For information about next litter please contact us.


 7. týdny / 7. weeks

7 tyden / 7 week  7 tyden / 7 week  7 tyden / 7 week    7 week / 7 week  7 week / 7 week  7 week / 7 week

 

 

 6. týdny / 6. weeks

6 tyden / 6 week  6 tyden / 6 week  6 tyden / 6 week    6 week / 6 week  6 week / 6 week  6 week / 6 week

 

 

 

 5. týdny / 5. weeks

5 tyden / 5 week  5 tyden / 5 week  5 tyden / 5 week    5 week / 5 week  5 week / 5 week  5 week / 5 week   

 

 

 3. týdny / 3. weeks

3 tyden / 3 week  3 tyden / 3 week    3 week / 3 week  3 week / 3 week

 

 

 2. týdny / 2. weeks

2 week / 2 week  2 week / 2 week    2 week / 2 week  2 week / 2 week

 

 

 1. týden / 1. week

1 week / 1 week  1 week / 1 week    1 week / 1 week  1 week / 1 week

 

tlapka - paw

Štěňátka jsou pouze s FCI průkazem původu. Štěňátka od nás odcházejí do nových domovů nejdříve v 9.týdnech. Všechna štěňátka jsou pod pravidelným dohledem veterinárního lékaře. Štěňátka jsou v době prodeje řádně socializovaná, zvyklá na běžný ruch domácnosti, jsou očkovaná, čipovaná, 4x odčervená, mají vystaven PetPass EU. Ke každému štěňátku je vystavena kupní smlouva a dostávají od nás základní výbavičku - balíček s krmivem, hračkou a jiné.

Pro rezervaci štěněte je nutno složit rezervační poplatek! Výše rezervačního poplatku je dle vzájemné dohody. Bez složeného rezervačního poplatku je jakékoliv jednání o prodeji  nezávazné. Rezervační poplatek na štěně je nevratný v případě, že si zájemce koupi zdravého štěněte rozmyslí a je určen na pokrytí nákladů vzniklých s dalším držením štěňátka. V případě nedodržení podmínek z naší strany, vracíme rezervační poplatek v plné výši zpět.

Puppies are with FCI pedigree only. Our puppies go to new homes earliest in 9.weeks. All puppies are under regular supervision of a veterinarian. The puppies are at the time of sale properly socialized, accustomed to normal bustle household they are vaccinated, microchipped, 4 x dewormed and have exposed EU PetPassport. For each puppy is exposed to the purchase agreement and they are receiving from us a basic layette - pack with food, toy, and other.

tlapka - paw


Kontakt  +420 606 356 579, email: lumatomio@gmail.com

Chovatelská stanice boloňských psíků © Luma Tomio 1997 Marie Lupačová

Veškeré fotografie, obrázky, design a obsah stránek jsou ve vlastnictví chovatelské stanice Luma Tomio nebo jiných autorů, a jsou chráněny autorským zákonem.

Jejich kopírování a plagiátorství je bez předchozího souhlasu zakázáno.Všechna práva vyhrazena. Autor stránek: Marie Lupačová

All photos, pictures, design and content pages are owned kennel Luma Tomio or other authors, and are protected by copyright law.
Their copying and plagiarism is prohibited without prior consent. All rights are reserved. Author web site: Marie Lupačová